DERİNKUYU Digiturk Bayileri

DERİNKUYU Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DERİNKUYU ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk DERİNKUYU bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin DERİNKUYU ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 müşteri hizmetlerinden bizi ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sitemiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

DERİNKUYU Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
EGEHAN DİGİTAL-ZEYNEP TERLEMEZ PARK 5/B 350 EVLER Mah. MERKEZ / NEVŞEHİR / TÜRKİYE DERİNKUYUDERİNKUYU Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DERİNKUYU DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DERİNKUYU Digiturk Kurulumu
- NEVŞEHİR beIN Sports Satışı
- Digiturk NEVŞEHİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DERİNKUYU Fatura Ödeme Noktaları

 

DERİNKUYU ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. DERİNKUYU Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. DERİNKUYU ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk NEVŞEHİR bayimiz mevcuttur. NEVŞEHİR bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

DERİNKUYU Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BAŞ
  • BAYRAMLI
  • BOZKIR
  • CUMHURİYET
  • DEMİRCİ
  • KALE
  • POLATKAN
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.