TIKLA ARA
DERİNKUYU Digiturk Bayileri

DERİNKUYU Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DERİNKUYU ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk DERİNKUYU bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin DERİNKUYU ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bizi ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sitemiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

DERİNKUYU Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
EGEHAN DİGİTAL-ZEYNEP TERLEMEZ PARK 5/B 350 EVLER Mah. MERKEZ / NEVŞEHİR / TÜRKİYE DERİNKUYUDERİNKUYU Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DERİNKUYU DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DERİNKUYU Digiturk Kurulumu
- NEVŞEHİR Lig TV Satışı
- Digiturk NEVŞEHİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DERİNKUYU Fatura Ödeme Noktaları

 

DERİNKUYU ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. DERİNKUYU Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. DERİNKUYU Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. DERİNKUYU ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk NEVŞEHİR bayimiz mevcuttur. NEVŞEHİR bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

DERİNKUYU Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BAŞ
  • BAYRAMLI
  • BOZKIR
  • CUMHURİYET
  • DEMİRCİ
  • KALE
  • POLATKAN
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.