DEVREKANİ Digiturk Bayileri

DEVREKANİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DEVREKANİ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış noktaları ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk DEVREKANİ bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin DEVREKANİ ilçesi için sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz.

DEVREKANİ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİ LİFE-AHMET TÜRKMENOĞLU YALÇIN BARUTÇUOĞLU AVM PLAZA 22 89 AKTEKKE Mah. MERKEZ / KASTAMONU / TÜRKİYE DEVREKANİDEVREKANİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DEVREKANİ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DEVREKANİ Digiturk Kurulumu
- KASTAMONU beIN Sports Satışı
- Digiturk KASTAMONU Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DEVREKANİ Fatura Ödeme Noktaları

 

DEVREKANİ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. DEVREKANİ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Nisan - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. DEVREKANİ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KASTAMONU bayimiz mevcuttur. KASTAMONU bayi listesi Nisan itibariyle günceldir.

DEVREKANİ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AHİÇELEBİ
  • ÇAYIRCIK
  • ETÇİLER
  • İSMAİLBEY
  • KADİRBEY
  • KURTŞEYH
  • MÜTEVELLİ
  • SAZKAYA


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.