TIKLA ARA
DİGOR Digiturk Bayileri

DİGOR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DİGOR ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk DİGOR bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin DİGOR ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz.

DİGOR Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÖZEKLER ELEKTRONİK FAİKBEY 178 1 İSTASYON Mah. MERKEZ / KARS / TÜRKİYE DİGORDİGOR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DİGOR DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DİGOR Digiturk Kurulumu
- KARS beIN Sports Satışı
- Digiturk KARS Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DİGOR Fatura Ödeme Noktaları

 

DİGOR ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. DİGOR Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. DİGOR ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KARS bayimiz mevcuttur. KARS bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

DİGOR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BAŞLAR BAŞI
  • CUMHURİYET
  • ÇILDIR
  • IRMAK
  • KARAKÖSE
  • KAYADİBİ
  • ORTAKAPI
  • YENİ
  • YOLALTI


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.