TIKLA ARA
DİGOR Digiturk Bayileri

DİGOR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DİGOR ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk DİGOR bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin DİGOR ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz.

DİGOR Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÖZEKLER ELEKTRONİK FAİKBEY 178 1 İSTASYON Mah. MERKEZ / KARS / TÜRKİYE DİGORDİGOR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DİGOR DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DİGOR Digiturk Kurulumu
- KARS Lig TV Satışı
- Digiturk KARS Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DİGOR Fatura Ödeme Noktaları

 

DİGOR ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. DİGOR Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. DİGOR Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. DİGOR ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KARS bayimiz mevcuttur. KARS bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

DİGOR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BAŞLAR BAŞI
  • CUMHURİYET
  • ÇILDIR
  • IRMAK
  • KARAKÖSE
  • KAYADİBİ
  • ORTAKAPI
  • YENİ
  • YOLALTI


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.