DODURGA Digiturk Bayileri

DODURGA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DODURGA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk DODURGA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin DODURGA ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 müşteri personellerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize gönderebilirsiniz.

DODURGA Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
D MARKET DİGİTAL - NİHAT MALATYALI GAZİ 41A KARAKEÇİLİ Mah. MERKEZ / ÇORUM / TÜRKİYE DODURGADODURGA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DODURGA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DODURGA Digiturk Kurulumu
- ÇORUM beIN Sports Satışı
- Digiturk ÇORUM Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DODURGA Fatura Ödeme Noktaları

 

DODURGA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. DODURGA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. DODURGA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ÇORUM bayimiz mevcuttur. ÇORUM bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

DODURGA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CAMİİ
  • CUMHURİYET
  • ÇATAR
  • DOĞU
  • ESENTEPE
  • OKUL
  • ULUCAMİ
  • YENİOKUL
  • YUKARI


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.