DOĞUBEYAZIT Digiturk Bayileri

DOĞUBEYAZIT Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DOĞUBEYAZIT ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk DOĞUBEYAZIT bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin DOĞUBEYAZIT ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0(212) 942 33 98 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize bırakabilirsiniz.

DOĞUBEYAZIT Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
EMİN TEKNOLOJİ DR İSMAİL BEŞİKÇİ 129/1 ÇİFTEPINAR Mah. DOĞUBAYAZIT / AĞRI / TÜRKİYE DOĞUBAYAZIT
ONUR İLETİŞİM FERHAT IŞIK 415 BİMAL 6 YAVUZ Mah. MERKEZ / AĞRI / TÜRKİYE DOĞUBAYAZITDOĞUBEYAZIT Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DOĞUBEYAZIT DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DOĞUBEYAZIT Digiturk Kurulumu
- AĞRI beIN Sports Satışı
- Digiturk AĞRI Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DOĞUBEYAZIT Fatura Ödeme Noktaları

 

DOĞUBEYAZIT ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. DOĞUBEYAZIT Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. DOĞUBEYAZIT ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk AĞRI bayimiz mevcuttur. AĞRI bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

DOĞUBEYAZIT Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ABDİGÖR
  • AHMET HANİ
  • BÜYÜK AĞRI
  • ÇİFTEPINAR
  • HÜRRİYET
  • İSHAKPAŞA
  • KOÇKIRAN
  • ULUYOL
  • VATAN
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.