DÖRTDİVAN Digiturk Bayileri

DÖRTDİVAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DÖRTDİVAN ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk DÖRTDİVAN bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin DÖRTDİVAN ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

DÖRTDİVAN Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
EBRU TİCARET- İSMAİL AKTAŞ Ş.AHMET PAŞA KARAHASAN 26/A KARAMANLI Mah. MERKEZ / BOLU / TÜRKİYE DÖRTDİVANDÖRTDİVAN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DÖRTDİVAN DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DÖRTDİVAN Digiturk Kurulumu
- BOLU beIN Sports Satışı
- Digiturk BOLU Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DÖRTDİVAN Fatura Ödeme Noktaları

 

DÖRTDİVAN ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. DÖRTDİVAN Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. DÖRTDİVAN ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BOLU bayimiz mevcuttur. BOLU bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

DÖRTDİVAN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ÇAVUŞLAR
  • KADILAR


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.