DUMLUPINAR Digiturk Bayileri

DUMLUPINAR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DUMLUPINAR ilçesindeki Digiturk bayileri, satış noktaları ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz atabilirsiniz. Digiturk DUMLUPINAR bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin DUMLUPINAR ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve beIN Sports paketleri ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi sahibi olmak için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

DUMLUPINAR Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ULUÇAY ELEKTRONİK KOCAGÖZLER A 9 YENİ Mah. TAVŞANLI / KÜTAHYA / TÜRKİYE DUMLUPINARDUMLUPINAR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DUMLUPINAR DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DUMLUPINAR Digiturk Kurulumu
- KÜTAHYA beIN Sports Satışı
- Digiturk KÜTAHYA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DUMLUPINAR Fatura Ödeme Noktaları

 

DUMLUPINAR ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. DUMLUPINAR Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Nisan - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. DUMLUPINAR ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KÜTAHYA bayimiz mevcuttur. KÜTAHYA bayi listesi Nisan itibariyle günceldir.

DUMLUPINAR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CAFER GAZİ
  • CUMHURİYET
  • TURGUT ÖZAL
  • ZAFER


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.