TIKLA ARA
Ana Sayfa Digiturk Bayileri KÜTAHYA Bayileri DUMLUPINAR Bayileri
DUMLUPINAR Digiturk Bayileri

DUMLUPINAR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DUMLUPINAR ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz atabilirsiniz. Digiturk DUMLUPINAR bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin DUMLUPINAR ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

DUMLUPINAR Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk DUMLUPINAR KÜTAHYA için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ULUÇAY ELEKTRONİK KOCAGÖZLER A 9 YENİ Mah. TAVŞANLI / KÜTAHYA / TÜRKİYE DUMLUPINARDUMLUPINAR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DUMLUPINAR DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DUMLUPINAR Digiturk Kurulumu
- KÜTAHYA Lig TV Satışı
- Digiturk KÜTAHYA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DUMLUPINAR Fatura Ödeme Noktaları

 

DUMLUPINAR ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. DUMLUPINAR Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. DUMLUPINAR Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Kasım - 2019 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. DUMLUPINAR ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KÜTAHYA bayimiz mevcuttur. KÜTAHYA bayi listesi Kasım itibariye günceldir.

DUMLUPINAR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CAFER GAZİ
  • CUMHURİYET
  • TURGUT ÖZAL
  • ZAFER


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.