TIKLA ARA

Ana Sayfa Fırsatlar Ray Sigorta  Fırsatı

Ray Sigorta Fırsatı

Ray Sigorta Fırsatı

Digiturk Ray Sigorta  Kampanyası

Ray Sigorta kasko poliçelerinde %15 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Fırsat Şartları:

Fırsattan faydalanmak için “DTRAYKASKO” yazıp 3555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Telefonunuza gelen fırsat şifresini, Ray Sigorta acentesindeki ilgili kişiye beyan ederek fırsattam faydalanabilirsiniz.

Fırsat 0-10 yaş arası otomobillerde kullanılabilir.

Daha önce Ray Sigorta yenilemesi olan ve hali hazırda Ray Sigorta’dan poliçesi devam eden araçlar için geçerli değildir.

Verilen Teminatlar; Kasko, Eskime Payı Düşmeme, Deprem Yanardağ Püskürmesi, Sel Ve Su Baskını, Grev Lokavt Kargaşalık ve Halk Hareketleri ve Terör, Anahtarla Araç Çalınması, Sigara vb. Madde Zararları, Çekme Çekilme Zararları, Anahtar Kaybı, Kemirgen Hayvan Zararları, İkame Araç Hizmeti-15 Gün, RayKulüp Hizmetleri, Ray Oto Estetik Hizmetleri, Koltuk Ferdi Kaza Teminat Limiti: 5,000TL, İhtiyari Mali Sorumluluk Teminat Limiti: 100,000-TL (Maddi Bedeni ayrımsız), Manevi Tazminat Teminat Limiti : 5,000TL, Hukuksal Koruma Teminat Limiti: 5,000TL, Yılda bir kez ücretsizGöz/Katarakt muayenesi

Aixam, Aston Martin, Bentley, Bugatti, Buıck, Cadillac, Caterham, Chery, DFM, Ferrari, Gaz, Geely, Hfkanuni, Huanghai, Hummer, Ikco, Jac, Jaguar, Lamborghini, Lincoln, Lotus, Mahindra, Maserati, Mercury, Oldsmobile, Pgo, Pontiac, Porsche, Rolls-Royce/Bentley, Tata ve Zonda marka araçlara teminat verilmeyecektir.

Sms bedeli operatörünüzün sms tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Kategori: FırsatlarYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
0(212) 942 33 98 Hemen Başvur