EFELER Digiturk Bayileri

EFELER Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

EFELER ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk EFELER bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin EFELER ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0(212) 942 33 98 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize bırakabilirsiniz.

EFELER Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
CENGİZ ELEKTRONİK BATI GAZİ BULVARI 136 14 MESUDİYE Mah. EFELER / AYDIN / TÜRKİYE EFELER
EKOSEL UYDU AYDIN 18/D KONAK Mah. SÖKE / AYDIN / TÜRKİYE EFELEREFELER Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

EFELER DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- EFELER Digiturk Kurulumu
- AYDIN beIN Sports Satışı
- Digiturk AYDIN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk EFELER Fatura Ödeme Noktaları

 

EFELER ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. EFELER Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. EFELER ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk AYDIN bayimiz mevcuttur. AYDIN bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.