ERDEK Digiturk Bayileri

ERDEK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ERDEK ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk ERDEK bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin ERDEK ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0(212) 942 33 98 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize bırakabilirsiniz.

ERDEK Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
MARMARA DİJİTAL BANDIRMA ATATÜRK 71 17 EYLÜL Mah. BANDIRMA / BALIKESİR / TÜRKİYE ERDEKERDEK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ERDEK DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ERDEK Digiturk Kurulumu
- BALIKESİR beIN Sports Satışı
- Digiturk BALIKESİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ERDEK Fatura Ödeme Noktaları

 

ERDEK ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ERDEK Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ERDEK ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BALIKESİR bayimiz mevcuttur. BALIKESİR bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

ERDEK Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ALAATTİN
  • ATATÜRK
  • CUMHURİYET
  • HALİTPAŞA
  • LİMAN
  • LİMAN
  • YALI


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.