ERGENE Digiturk Bayileri

ERGENE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ERGENE ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk ERGENE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin ERGENE ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiye ulaşmak için 0(212) 942 33 98 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamızdan yapabilirsiniz.

ERGENE Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÇORLU DİGİTAL-EMRE AKTAŞ ATATÜRK BULVARI 34 REŞADİYE Mah. ÇORLU / TEKİRDAĞ / TÜRKİYE ERGENEERGENE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ERGENE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ERGENE Digiturk Kurulumu
- TEKİRDAĞ beIN Sports Satışı
- Digiturk TEKİRDAĞ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ERGENE Fatura Ödeme Noktaları

 

ERGENE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ERGENE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ERGENE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk TEKİRDAĞ bayimiz mevcuttur. TEKİRDAĞ bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.