EVCİLER Digiturk Bayileri

EVCİLER Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

EVCİLER ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk EVCİLER bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin EVCİLER ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0(212) 942 33 98 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz.

EVCİLER Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
İVRİZ DİGİTAL-RUHŞAN UĞURLU TÜMER ESNAF SİTESİ A 1 HACI MÜTAHİR Mah. EREĞLİ / KONYA / TÜRKİYE EVCİLER
AKŞEN ELEKTRONİK YEŞİLYURT MAH.YEŞİLYOL CAD. NO:6 AFYON EVCİLEREVCİLER Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

EVCİLER DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- EVCİLER Digiturk Kurulumu
- AFYON beIN Sports Satışı
- Digiturk AFYON Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk EVCİLER Fatura Ödeme Noktaları

 

EVCİLER ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. EVCİLER Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. EVCİLER ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk AFYON bayimiz mevcuttur. AFYON bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

EVCİLER Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BARBAROS
  • CAMİKEBİR
  • FATİH
  • FATİH
  • KAYALIK
  • YUNUS EMRE


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.