TIKLA ARA

EYÜP beIN Sports(Lig TV) ve Digiturk İzlenebilecek MekanlarEYÜP ilçesindeki beIN Sports(Lig TV) maçlarını ve Digiturk yayınlarını izleyebileceğiniz mekanlardan bazıları:

 

Mekan Adı Mekan Adresi İlçe Telefon
The North Shield Göktürk Merkez Mahallesi, İstanbul Caddesi, Arcadium Life 2. Çarşı, No 11, Eyüp, İstanbul EYÜP 0212 3224480
Gazel İstanbul Nişanca Mahallesi, Feshane Caddesi, No 23, Eyüp, İstanbul EYÜP 0212 4931238
Suda Kebap Göktürk Merkez Mahallesi, İstanbul Caddesi, No 9, Eyüp, İstanbul EYÜP 0212 3227579
Big Yellow Taxi Benzin Big Yellow Taxi Benzin Göktürk, Istanbul, Turkey address İstanbul Caddesi, Nazlı Sokak, No 1, Eyüp, EYÜP 0212 3226744
Aslı Börek Aslı Börek Eyüp Merkez, Istanbul, Turkey address İslambey Mahallesi, Eyüp Bulvarı, No 133, Eyüp, İst EYÜP


beIN Connect Play Tek Maç Satın Al

İŞLETMENİZİ BURAYA EKLEYİN

 

Ticari Üyelik

Ticari İşletme Üyeliği

Lig TV üyesi olmayan milyonlarca futbolsever, maçları kahvehane,restoran gibi mekanlarda,arkadaşlarıyla izlemeyi tercih ediyor. Mini tiribün havasında beraber izlenen maçlar,futbolseverlere keyif veriyor. Bu nedenle beIN Sports(Lig TV) ticari üyeliği bulunan mekanları müşteri sayıları sürekli artıyor.

EYÜP Ticari işletme üyeliği ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için buraya tıklayınız.

İSTANBUL Digiturk abonelik ve kampanyalar ile ilgili bilgi almak ve online abonelik müracaatı yapmak için Digiturk EYÜP Bayileri iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.