GERCÜŞ Digiturk Bayileri

GERCÜŞ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

GERCÜŞ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk GERCÜŞ bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin GERCÜŞ ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi sahibi olmak için 0(212) 942 33 98 müşteri hizmetlerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

GERCÜŞ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ERTUĞRULLAR 2505 9 GAP Mah. MERKEZ / BATMAN / TÜRKİYE GERCÜŞGERCÜŞ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

GERCÜŞ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- GERCÜŞ Digiturk Kurulumu
- BATMAN beIN Sports Satışı
- Digiturk BATMAN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk GERCÜŞ Fatura Ödeme Noktaları

 

GERCÜŞ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. GERCÜŞ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. GERCÜŞ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BATMAN bayimiz mevcuttur. BATMAN bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

GERCÜŞ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • HİSARMERKEZ
  • KÖMÜRCÜ
  • PINARBAŞI
  • SAPANLI
  • YEŞİLYURT
  • BAĞLARBAŞI
  • ÇUKURÇEŞME
  • PINARBAŞI


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.