GÖLBAŞI Digiturk Bayileri

GÖLBAŞI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

GÖLBAŞI ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk GÖLBAŞI bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin GÖLBAŞI ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0312 960 00 53 müşteri hizmetlerinden arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

GÖLBAŞI Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
AYAN ELEKTRONİK KASAPLAR HALİ NO:1 BEYTEPE Mah. BEYPAZARI / ANKARA / TÜRKİYE GÖLBAŞI
ÇANKAYA DİGİTAL-ÖZGÜR ERDOĞAN HOŞDERE 60/B ÇANKAYA Mah. ÇANKAYA / ANKARA / TÜRKİYE GÖLBAŞI
ZİRCON 819 3/A KARŞIYAKA Mah. GÖLBAŞI / ANKARA / TÜRKİYE GÖLBAŞIGÖLBAŞI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

GÖLBAŞI DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- GÖLBAŞI Digiturk Kurulumu
- ANKARA beIN Sports Satışı
- Digiturk ANKARA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk GÖLBAŞI Fatura Ödeme Noktaları

 

GÖLBAŞI ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. GÖLBAŞI Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. GÖLBAŞI ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ANKARA bayimiz mevcuttur. ANKARA bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

GÖLBAŞI Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AYDIN
  • BAHÇELİEVLER
  • ERCAN
  • ERCAN
  • GAZİOSMANPAŞA
  • KARŞIYAKA
  • MERKEZ
  • SEĞMENLER
  • ŞAFAK
  • ŞEHİTEMRAH

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

GÖLBAŞI ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: GÖLBAŞI beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.