TIKLA ARA
GÖYNÜK Digiturk Bayileri

GÖYNÜK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

GÖYNÜK ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk GÖYNÜK bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin GÖYNÜK ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

GÖYNÜK Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
EBRU TİCARET- İSMAİL AKTAŞ Ş.AHMET PAŞA KARAHASAN 26/A KARAMANLI Mah. MERKEZ / BOLU / TÜRKİYE GÖYNÜKGÖYNÜK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

GÖYNÜK DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- GÖYNÜK Digiturk Kurulumu
- BOLU beIN Sports Satışı
- Digiturk BOLU Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk GÖYNÜK Fatura Ödeme Noktaları

 

GÖYNÜK ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. GÖYNÜK Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. GÖYNÜK ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BOLU bayimiz mevcuttur. BOLU bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

GÖYNÜK Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CUMA
  • ÇEŞME
  • HACI ABDİ
  • KEPKEBİR
  • SOFU ALİ
  • YENİCE


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.