GÜCE Digiturk Bayileri

GÜCE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

GÜCE ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk GÜCE bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik servislerinin GÜCE ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 müşteri personellerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

GÜCE Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ECEM TİCARET-MÜZEYYEN KALAMAN KARAHACIOĞLU 6/A KUMYALI Mah. GÖRELE / GİRESUN / TÜRKİYE GÜCE
KÜMBET ELEKTRONİK-ADİLE SARI SARI 1 ŞEYHKERAMETTİN Mah. MERKEZ / GİRESUN / TÜRKİYE GÜCEGÜCE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

GÜCE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- GÜCE Digiturk Kurulumu
- GİRESUN beIN Sports Satışı
- Digiturk GİRESUN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk GÜCE Fatura Ödeme Noktaları

 

GÜCE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. GÜCE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. GÜCE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk GİRESUN bayimiz mevcuttur. GİRESUN bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

GÜCE Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • GİYİMLİ
  • GÜCE
  • KEMALİYE
  • TEVEKLİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.