TIKLA ARA
GÜNDOĞMUŞ Digiturk Bayileri

GÜNDOĞMUŞ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

GÜNDOĞMUŞ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk GÜNDOĞMUŞ bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin GÜNDOĞMUŞ ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0242 254 00 37 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamız üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

GÜNDOĞMUŞ Abonelik Başvurusu: 0242 254 00 37

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİMSAT- İMDAT UYDU DURUKAN SEMT DEMOKRASİ BULVARI 22A BAHÇELİEVLER Mah. MANAVGAT / ANTALYA / TÜRKİYE GÜNDOĞMUŞGÜNDOĞMUŞ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

GÜNDOĞMUŞ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- GÜNDOĞMUŞ Digiturk Kurulumu
- ANTALYA beIN Sports Satışı
- Digiturk ANTALYA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk GÜNDOĞMUŞ Fatura Ödeme Noktaları

 

GÜNDOĞMUŞ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. GÜNDOĞMUŞ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. GÜNDOĞMUŞ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ANTALYA bayimiz mevcuttur. ANTALYA bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

GÜNDOĞMUŞ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • FATİH
  • ZAFER
  • MERKEZ
  • MERKEZ
  • FATİH
  • MERKEZ
  • ÖZÜGÜR
  • R.KAPLAN
  • YAYLA

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

GÜNDOĞMUŞ ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: GÜNDOĞMUŞ beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.