GÜNYÜZÜ Digiturk Bayileri

GÜNYÜZÜ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

GÜNYÜZÜ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine göz atabilirsiniz. Digiturk GÜNYÜZÜ bayileri, satış şubeleri ve teknik servislerinin GÜNYÜZÜ ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı DigiturkBurada müşteri yetkililerimizden bizi ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sitemiz üzerinden bize aktarabilirsiniz.

GÜNYÜZÜ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
M&D GROUP- MURAT DEMİRÖZ TERSEL A 8 CUMHURİYE Mah. TEPEBAŞI / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE GÜNYÜZÜGÜNYÜZÜ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

GÜNYÜZÜ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- GÜNYÜZÜ Digiturk Kurulumu
- ESKİŞEHİR beIN Sports Satışı
- Digiturk ESKİŞEHİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk GÜNYÜZÜ Fatura Ödeme Noktaları

 

GÜNYÜZÜ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. GÜNYÜZÜ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mart - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. GÜNYÜZÜ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ESKİŞEHİR bayimiz mevcuttur. ESKİŞEHİR bayi listesi Mart itibariyle günceldir.

GÜNYÜZÜ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • FATİH
  • FATİH
  • FATİH
  • FEVZİ ÇAKMAK
  • OSMANLI
  • ÖZLER
  • SAKARYA
  • SÜMER
  • YENİKENT
  • YUNUSEMRE

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

GÜNYÜZÜ ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: GÜNYÜZÜ beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.