TIKLA ARA
GÜZELBAHÇE Digiturk Bayileri

GÜZELBAHÇE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

GÜZELBAHÇE ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk GÜZELBAHÇE bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin GÜZELBAHÇE ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0232 320 00 28 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak Digital Turkiye web sitemiz üzerinden bırakabilirsiniz.

GÜZELBAHÇE Abonelik Başvurusu: 0232 320 00 28

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe Bayi Türü
ALAYBEY DİGİTAL-SEVDA TOKTOK 1851 1/B BAHÇELİEVLER Mah. KARŞIYAKA / İZMİR / TÜRKİYE GÜZELBAHÇE Teknik Servis
ELİT DİGİTAL İZMİR MİTHAT PAŞA 28/B ILICA Mah. NARLIDERE / İZMİR / TÜRKİYE GÜZELBAHÇE Teknik Servisİzmir GÜZELBAHÇE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

GÜZELBAHÇE DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, Digital Turkiye yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- GÜZELBAHÇE Digiturk Kurulumu
- İZMİR Lig TV Satışı
- Digiturk İZMİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk GÜZELBAHÇE Fatura Ödeme Noktaları

 

GÜZELBAHÇE ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. GÜZELBAHÇE Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digital Turkiye Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. GÜZELBAHÇE Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. GÜZELBAHÇE ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İZMİR bayimiz mevcuttur. İZMİR bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

GÜZELBAHÇE Digiturk bayilerinin ve Digital Turkiye yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ATATÜRK
  • ATATÜRK
  • CUMHURİYET
  • ÇAMLIÇAY
  • ÇELEBİ
  • KAHRAMANDERE
  • MALTEPE
  • YAKA
  • YALI

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

GÜZELBAHÇE ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: GÜZELBAHÇE Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.