GÜZELBAHÇE Digiturk Bayileri

GÜZELBAHÇE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

GÜZELBAHÇE ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini sorgulayabilirsiniz. Digiturk GÜZELBAHÇE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin GÜZELBAHÇE ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0232 320 00 28 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak DigiturkBurada web sitemiz üzerinden ulaştırabilirsiniz.

GÜZELBAHÇE Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe Bayi Türü
ALAYBEY DİGİTAL-SEVDA TOKTOK 1851 1/B BAHÇELİEVLER Mah. KARŞIYAKA / İZMİR / TÜRKİYE GÜZELBAHÇE Teknik Servis
ELİT DİGİTAL İZMİR MİTHAT PAŞA 28/B ILICA Mah. NARLIDERE / İZMİR / TÜRKİYE GÜZELBAHÇE Teknik Servisİzmir GÜZELBAHÇE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

GÜZELBAHÇE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, Digital Turkiye yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- GÜZELBAHÇE Digiturk Kurulumu
- İZMİR beIN Sports Satışı
- Digiturk İZMİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk GÜZELBAHÇE Fatura Ödeme Noktaları

 

GÜZELBAHÇE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digital Turkiye Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. GÜZELBAHÇE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. GÜZELBAHÇE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İZMİR bayimiz mevcuttur. İZMİR bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

GÜZELBAHÇE Digiturk bayilerinin ve Digital Turkiye yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ATATÜRK
  • ATATÜRK
  • CUMHURİYET
  • ÇAMLIÇAY
  • ÇELEBİ
  • KAHRAMANDERE
  • MALTEPE
  • YAKA
  • YALI

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

GÜZELBAHÇE ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: GÜZELBAHÇE beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.