Gazimağusa Digiturk Bayileri

Gazimağusa Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

GAZİMAĞUSA bölgesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk GAZİMAĞUSA bayileri, satış merkezleri ve uzman teknik servislerinin GAZİMAĞUSA bölgesi için hususi olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 müşteri personelinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Gazimağusa Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DIGITURK GİRNE Semih Sancar Caddesi Raşit Zağlul Apt. No:23B / Girne GazimağusaGazimağusa Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

Gazimağusa DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- Gazimağusa Digiturk Kurulumu
- KIBRIS beIN Sports Satışı
- Digiturk KIBRIS Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk Gazimağusa Fatura Ödeme Noktaları

 

Gazimağusa ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. Gazimağusa Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Aralık - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. Gazimağusa ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KIBRIS bayimiz mevcuttur. KIBRIS bayi listesi Aralık itibariyle günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.