TIKLA ARA

Kaçık Efendi (Goblin Keeper)

Kaçık Efendi (Goblin Keeper) Oyunu

Kaçık Efendi oyununu DigiGame'de oynayabilirsiniz.

Goblin Keeper, hadi sende arkadaşlarınla kıyasıya rekabetin tadını çıkar. Fantastik oyunda Dünya Hakimiyeti senin olması için bir fırsatın var bir Efendi rolündesin hersey senin ellerinde hadi daha fazla hırslan ve dünya hakimiyetini sen yönet. Bu basit hedefe ulaşmak için ihtiyacın olan tek şey ise Goblin, Ork, Canavar ve diğer tiksindirici yaratıklardan oluşan kocaman bir ordu. Dünya Hakimiyeti'ne giden yolda düşmanlarına karşı seninle omuz omuza çarpışacak yandaşlar bulacaksın. Birlikte dehşet saçan Balrog'ları ehlileştirecek, huzursuz Hayalet'leri Ezeli Düşman'larınıza karşı kışkırtacak, tüm Kıta'ların altını üstüne getirecek ve yukarıya tırmanan diğer umutsuz Efendi'lerle savaşacaksınız. Baş koruduğunuz yol uzun ve tehlikeleri de en az oyundan alacağınız zevk kadar büyük olacak, ama emeklerinize değecek: tüm zamanların en güçlü Goblin Keeper unvanı! Küçük krallığını adım adım kuvvetli bir cihan imparatorluğuna dönüştürmek için kullarını iyi yönet.

 

Kelimeler: Kaçık Efendi (Goblin Keeper) Oyna, Kaçık Efendi (Goblin Keeper) İndir, DigiGame Oyunlar ve Digiturk Oyun indir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.