HASKÖY Digiturk Bayileri

HASKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

HASKÖY ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk HASKÖY bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin HASKÖY ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 DigiturkBurada müşteri hizmetlerinden bizi ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

HASKÖY Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
YAREN BİLİŞİM ŞEHİT AKİF AĞAOĞLU MİNELYUM YAPI KOOPERATİFİ ALTI SUNAY Mah. MERKEZ / MUŞ / TÜRKİYE HASKÖYHASKÖY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

HASKÖY DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- HASKÖY Digiturk Kurulumu
- MUŞ beIN Sports Satışı
- Digiturk MUŞ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk HASKÖY Fatura Ödeme Noktaları

 

HASKÖY ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. HASKÖY Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Kasım - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. HASKÖY ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk MUŞ bayimiz mevcuttur. MUŞ bayi listesi Kasım itibariyle günceldir.

HASKÖY Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BAHÇELİEVLER
  • KÜLTÜR
  • KÜLTÜR
  • SAYANLAR
  • SUNAY
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.