HAVSA Digiturk Bayileri

HAVSA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

HAVSA bölgesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili yetkili teknik yardım hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk HAVSA bayileri, satış noktaları ve yetkili yetkili teknik yardımlerinin HAVSA bölgesi için hususi olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızdan bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

HAVSA Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİTRAK EDİRNE-MURAT CANER ÇALILI ATLAR ÇEŞME 4A Z08 NİŞANCIPAŞA Mah. MERKEZ / EDİRNE / TÜRKİYE HAVSA
GÖKHAN ELEKTRONİK ŞEHİT AYHAN ORAK 3 VAROŞ Mah. HAVSA / EDİRNE / TÜRKİYE HAVSAHAVSA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

HAVSA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- HAVSA Digiturk Kurulumu
- EDİRNE beIN Sports Satışı
- Digiturk EDİRNE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk HAVSA Fatura Ödeme Noktaları

 

HAVSA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. HAVSA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Ekim - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. HAVSA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk EDİRNE bayimiz mevcuttur. EDİRNE bayi listesi Ekim itibariyle günceldir.

HAVSA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CUMHURİYET
  • HACIGAZİ
  • HACIİSA
  • HELVACI
  • VAROŞ
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.