HAYRABOLU Digiturk Bayileri

HAYRABOLU Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

HAYRABOLU ilçesindeki Digiturk uzman bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz atabilirsiniz. Digiturk HAYRABOLU bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik servislerinin HAYRABOLU ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik fırsatları ve beIN Sports kanalları hakkında bilgiye ulaşmak için 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri temsilcilerimizden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamızdan yapabilirsiniz.

HAYRABOLU Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
RODOSTO DİGİTAL-HÜSEYİN BAŞER HÜSEYİN PEHLİVAN 28/C ERTUĞRUL Mah. SÜLEYMANPAŞA / TEKİRDAĞ / TÜRKİYE HAYRABOLUHAYRABOLU Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

HAYRABOLU DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- HAYRABOLU Digiturk Kurulumu
- TEKİRDAĞ beIN Sports Satışı
- Digiturk TEKİRDAĞ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk HAYRABOLU Fatura Ödeme Noktaları

 

HAYRABOLU ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. HAYRABOLU Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Şubat - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. HAYRABOLU ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk TEKİRDAĞ bayimiz mevcuttur. TEKİRDAĞ bayi listesi Şubat itibariyle günceldir.

HAYRABOLU Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AYDINEVLER
  • HİSAR
  • İLYAS
  • KAHYA
  • NAMIK KEMAL
  • OSMAN PAŞA
  • DİRİK
  • İŞCAN
  • KAYA


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.