TIKLA ARA
HOCALAR Digiturk Bayileri

HOCALAR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

HOCALAR ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk HOCALAR bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin HOCALAR ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz.

HOCALAR Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
FİDAN ELEKTRONİK İSTANBUL ŞEREFŞİRİN 12/P ŞEREF ŞİRİN Mah. KARATAY / KONYA / TÜRKİYE HOCALAR
AKŞEN ELEKTRONİK YEŞİLYURT MAH.YEŞİLYOL CAD. NO:6 AFYON HOCALARHOCALAR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

HOCALAR DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- HOCALAR Digiturk Kurulumu
- AFYON beIN Sports Satışı
- Digiturk AFYON Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk HOCALAR Fatura Ödeme Noktaları

 

HOCALAR ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. HOCALAR Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. HOCALAR ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk AFYON bayimiz mevcuttur. AFYON bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

HOCALAR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CUMHURİYET
  • FATİH
  • HİSAR
  • HÜRRİYET
  • ŞAFAK
  • YENİ
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.