TIKLA ARA
IĞDIR MERKEZ Digiturk Bayileri

IĞDIR MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

IĞDIR MERKEZ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk IĞDIR MERKEZ bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin IĞDIR MERKEZ ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

IĞDIR MERKEZ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÇEKİM BİLİŞİM ŞUBE 22/A CUMHURİYET Mah. MERKEZ / IĞDIR / TÜRKİYE IĞDIR MERKEZIĞDIR MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

IĞDIR MERKEZ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- IĞDIR MERKEZ Digiturk Kurulumu
- IĞDIR Lig TV Satışı
- Digiturk IĞDIR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk IĞDIR MERKEZ Fatura Ödeme Noktaları

 

IĞDIR MERKEZ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. IĞDIR MERKEZ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. IĞDIR MERKEZ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. IĞDIR MERKEZ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk IĞDIR bayimiz mevcuttur. IĞDIR bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.