TIKLA ARA
İMRANLI Digiturk Bayileri

İMRANLI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

İMRANLI ilçesindeki Digiturk bayileri, satış noktaları ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz atabilirsiniz. Digiturk İMRANLI bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin İMRANLI ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve fırsatları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgiye ulaşmak için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamızdan yapabilirsiniz.

İMRANLI Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk İMRANLI SİVAS için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİJİ GRUP SİVAS PEKMEZ AYDEMİR 8/A SULARBAŞI Mah. MERKEZ / SİVAS / TÜRKİYE İMRANLIİMRANLI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

İMRANLI DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- İMRANLI Digiturk Kurulumu
- SİVAS Lig TV Satışı
- Digiturk SİVAS Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk İMRANLI Fatura Ödeme Noktaları

 

İMRANLI ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. İMRANLI Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. İMRANLI Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Nisan - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. İMRANLI ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk SİVAS bayimiz mevcuttur. SİVAS bayi listesi Nisan itibariye günceldir.

İMRANLI Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ÇARŞIBAŞI
  • DURCAN
  • KARATEKİN
  • KARŞIYAKA
  • KIZILIRMAK
  • VALİTUNCEL
  • YENİ
  • YENİDOĞAN


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.