İSTİKLAL Digiturk Bayileri

İSTİKLAL Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

İSTİKLAL ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk İSTİKLAL bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin İSTİKLAL ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0(212) 942 33 98 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamız aracılığı ile yapabilirsiniz.

İSTİKLAL Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
İSTANBUL DİJİTAL TEPEBAŞI 28 ÇATMA MESCİT Mah. BEYOĞLU / İSTANBUL / TÜRKİYE İSTİKLALİSTİKLAL Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

İSTİKLAL DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- İSTİKLAL Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL beIN Sports Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk İSTİKLAL Fatura Ödeme Noktaları

 

İSTİKLAL ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. İSTİKLAL Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. İSTİKLAL ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

İSTİKLAL ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: İSTİKLAL beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.