İSTİNYE Digiturk Bayileri

İSTİNYE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

İSTİNYE ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk İSTİNYE bayileri, satış merkezleri ve teknik servislerinin İSTİNYE ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgiyi 0(212) 986 08 38 numaralı DigiturkBurada müşteri yetkililerimizden öğrenebilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sayfamız aracılığı ile yapabilirsiniz.

İSTİNYE Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
NOKTA ELEKTRONİK İSTANBUL ARABAYOLU 26/B CUMHURİYET Mah. SARIYER / İSTANBUL / TÜRKİYE İSTİNYEİSTİNYE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

İSTİNYE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- İSTİNYE Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL beIN Sports Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk İSTİNYE Fatura Ödeme Noktaları

 

İSTİNYE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. İSTİNYE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mart - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. İSTİNYE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Mart itibariyle günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

İSTİNYE ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: İSTİNYE beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.