KARABURUN Digiturk Bayileri

KARABURUN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KARABURUN bölgesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili yetkili teknik yardım hizmeti veren bayilerin listesini göz atabilirsiniz. Digiturk KARABURUN bayileri, satış noktaları ve yetkili yetkili teknik yardımlerinin KARABURUN bölgesi için hususi olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0232 320 00 28 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak DigiturkBurada web sitemiz üzerinden bırakabilirsiniz.

KARABURUN Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe Bayi Türü
OZONSOY-KEMAL AKÇAKAYA ATATÜRK 4/1 MORDOĞAN Mah. KARABURUN / İZMİR / TÜRKİYE KARABURUN Satış Bayisi
ALAYBEY DİGİTAL-SEVDA TOKTOK 1851 1/B BAHÇELİEVLER Mah. KARŞIYAKA / İZMİR / TÜRKİYE KARABURUN Teknik Servis
ELİT DİGİTAL İZMİR MİTHAT PAŞA 28/B ILICA Mah. NARLIDERE / İZMİR / TÜRKİYE KARABURUN Teknik Servisİzmir KARABURUN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KARABURUN DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, Digital Turkiye yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KARABURUN Digiturk Kurulumu
- İZMİR beIN Sports Satışı
- Digiturk İZMİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KARABURUN Fatura Ödeme Noktaları

 

KARABURUN ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digital Turkiye Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. KARABURUN Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Ekim - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. KARABURUN ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İZMİR bayimiz mevcuttur. İZMİR bayi listesi Ekim itibariyle günceldir.

KARABURUN Digiturk bayilerinin ve Digital Turkiye yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • İSKELE
  • MERKEZ
  • ARDIÇ
  • ÇATALKAYA
  • ESKİ MORDOĞAN
  • KÖKLÜCEK
  • MERKEZ

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

KARABURUN ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KARABURUN beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.