TIKLA ARA
KARAKOÇAN Digiturk Bayileri

KARAKOÇAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KARAKOÇAN ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk KARAKOÇAN bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin KARAKOÇAN ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

KARAKOÇAN Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
AZİM TİCARET SOMUNCU BABA 12/A SÜRSÜRÜ Mah. MERKEZ / ELAZIĞ / TÜRKİYE KARAKOÇAN
DEMA ENERJİ ÇORBACIOĞLU 7/B YENİ Mah. MERKEZ / ELAZIĞ / TÜRKİYE KARAKOÇAN
HOŞDİLLER ELAZIĞ TUNCAY 19 NAİL BEY Mah. MERKEZ / ELAZIĞ / TÜRKİYE KARAKOÇANKARAKOÇAN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KARAKOÇAN DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KARAKOÇAN Digiturk Kurulumu
- ELAZIĞ Lig TV Satışı
- Digiturk ELAZIĞ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KARAKOÇAN Fatura Ödeme Noktaları

 

KARAKOÇAN ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. KARAKOÇAN Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. KARAKOÇAN Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. KARAKOÇAN ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ELAZIĞ bayimiz mevcuttur. ELAZIĞ bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

KARAKOÇAN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • GÖLPINAR
  • GÖLYAYLASI
  • KARŞIYAKA
  • KIRKPINAR
  • KULUBABA
  • SUBAŞI
  • TEPE
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.