KAZAN Digiturk Bayileri

KAZAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KAZAN ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk KAZAN bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin KAZAN ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0312 960 00 53 müşteri personellerinden arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

KAZAN Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
AYAN ELEKTRONİK KASAPLAR HALİ NO:1 BEYTEPE Mah. BEYPAZARI / ANKARA / TÜRKİYE KAZAN
ÇANKAYA DİGİTAL-ÖZGÜR ERDOĞAN HOŞDERE 60/B ÇANKAYA Mah. ÇANKAYA / ANKARA / TÜRKİYE KAZAN
VEYSEL KAÇMAZ ATATÜRK BULVARI 89/B ATATÜRK Mah. KAZAN / ANKARA / TÜRKİYE KAZANKAZAN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KAZAN DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KAZAN Digiturk Kurulumu
- ANKARA beIN Sports Satışı
- Digiturk ANKARA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KAZAN Fatura Ödeme Noktaları

 

KAZAN ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. KAZAN Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. KAZAN ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ANKARA bayimiz mevcuttur. ANKARA bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

KAZAN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ATATÜRK
  • FATİH
  • KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN
  • KAYI
  • SATIKADIN
  • YAVUZ SULTAN SELİM
  • YILDIRIMBEYAZIT

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

KAZAN ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KAZAN beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.