TIKLA ARA
KESTEL Digiturk Bayileri

KESTEL Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KESTEL ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk KESTEL bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin KESTEL ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize gönderebilirsiniz.

KESTEL Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİİNEGÖL-ŞEVKET NEŞELİ HAL 13 CUMA Mah. İNEGÖL / BURSA / TÜRKİYE KESTELKESTEL Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KESTEL DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KESTEL Digiturk Kurulumu
- BURSA Lig TV Satışı
- Digiturk BURSA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KESTEL Fatura Ödeme Noktaları

 

KESTEL ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. KESTEL Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. KESTEL Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. KESTEL ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BURSA bayimiz mevcuttur. BURSA bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

KESTEL Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AHMET VEFİK PAŞA
  • DEDEBAŞI
  • KALE
  • SANAYİ
  • VANİ MEHMET
  • YENİ
  • ZAFER

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

KESTEL ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KESTEL Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.