KİLİS MERKEZ Digiturk Bayileri

KİLİS MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KİLİS MERKEZ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk KİLİS MERKEZ bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin KİLİS MERKEZ ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 müşteri hizmetlerinden bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

KİLİS MERKEZ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
KİLİS ELEKTRONİK - MEHMET VAKIF IŞIKLAR HALİT EFENDİ 36/B YEDİ ARALIK Mah. MERKEZ / KİLİS / TÜRKİYE KİLİS MERKEZKİLİS MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KİLİS MERKEZ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KİLİS MERKEZ Digiturk Kurulumu
- KİLİS beIN Sports Satışı
- Digiturk KİLİS Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KİLİS MERKEZ Fatura Ödeme Noktaları

 

KİLİS MERKEZ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. KİLİS MERKEZ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. KİLİS MERKEZ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KİLİS bayimiz mevcuttur. KİLİS bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.