TIKLA ARA
KİRAZ Digiturk Bayileri

KİRAZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KİRAZ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk KİRAZ bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin KİRAZ ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi edinmek için 0232 320 00 28 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak Digital Turkiye web sayfamız üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

KİRAZ Abonelik Başvurusu: 0232 320 00 28

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe Bayi Türü
MERKEZ ELEKTRONİK-CEVDET AYDIN TALATPAŞA 5/B CUMHURİYET Mah. ÖDEMİŞ / İZMİR / TÜRKİYE KİRAZ Teknik Servisİzmir KİRAZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KİRAZ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, Digital Turkiye yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KİRAZ Digiturk Kurulumu
- İZMİR Lig TV Satışı
- Digiturk İZMİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KİRAZ Fatura Ödeme Noktaları

 

KİRAZ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. KİRAZ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digital Turkiye Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. KİRAZ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. KİRAZ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İZMİR bayimiz mevcuttur. İZMİR bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

KİRAZ Digiturk bayilerinin ve Digital Turkiye yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CUMHURİYET
  • GÜRPINAR
  • İSTİKLAL
  • KIRKÖY
  • YENİ

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

KİRAZ ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: KİRAZ Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.