KÖPRÜBAŞI Digiturk Bayileri

KÖPRÜBAŞI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KÖPRÜBAŞI ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk KÖPRÜBAŞI bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin KÖPRÜBAŞI ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

KÖPRÜBAŞI Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
KARADENİZ DİGİTAL-İSMET KAYAN UZUN 81/1 CUMHURİYET Mah. ORTAHİSAR / TRABZON / TÜRKİYE KÖPRÜBAŞIKÖPRÜBAŞI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KÖPRÜBAŞI DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KÖPRÜBAŞI Digiturk Kurulumu
- TRABZON beIN Sports Satışı
- Digiturk TRABZON Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KÖPRÜBAŞI Fatura Ödeme Noktaları

 

KÖPRÜBAŞI ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. KÖPRÜBAŞI Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. KÖPRÜBAŞI ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk TRABZON bayimiz mevcuttur. TRABZON bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

KÖPRÜBAŞI Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AKPINAR
  • BÜYÜKDOĞANLI
  • DAĞARDI
  • EMİRGAN
  • FİDANLI
  • GÜNDOĞAN
  • KONUKLU
  • KÜÇÜKDOĞANLI
  • YILMAZLAR


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.