TIKLA ARA
KÖPRÜBAŞI Digiturk Bayileri

KÖPRÜBAŞI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KÖPRÜBAŞI ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk KÖPRÜBAŞI bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin KÖPRÜBAŞI ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

KÖPRÜBAŞI Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
KARADENİZ DİGİTAL-İSMET KAYAN UZUN 81/1 CUMHURİYET Mah. ORTAHİSAR / TRABZON / TÜRKİYE KÖPRÜBAŞIKÖPRÜBAŞI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KÖPRÜBAŞI DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KÖPRÜBAŞI Digiturk Kurulumu
- TRABZON beIN Sports Satışı
- Digiturk TRABZON Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KÖPRÜBAŞI Fatura Ödeme Noktaları

 

KÖPRÜBAŞI ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. KÖPRÜBAŞI Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. KÖPRÜBAŞI ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk TRABZON bayimiz mevcuttur. TRABZON bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

KÖPRÜBAŞI Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AKPINAR
  • BÜYÜKDOĞANLI
  • DAĞARDI
  • EMİRGAN
  • FİDANLI
  • GÜNDOĞAN
  • KONUKLU
  • KÜÇÜKDOĞANLI
  • YILMAZLAR


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.