TIKLA ARA
KÖŞK Digiturk Bayileri

KÖŞK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KÖŞK ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk KÖŞK bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin KÖŞK ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

KÖŞK Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
EKOSEL UYDU AYDIN 18/D KONAK Mah. SÖKE / AYDIN / TÜRKİYE KÖŞK



KÖŞK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:



Daha Büyük Görüntüle

KÖŞK DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KÖŞK Digiturk Kurulumu
- AYDIN beIN Sports Satışı
- Digiturk AYDIN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KÖŞK Fatura Ödeme Noktaları

 

KÖŞK ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. KÖŞK Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. KÖŞK ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk AYDIN bayimiz mevcuttur. AYDIN bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

KÖŞK Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ÇARŞI
  • SERDAROĞLU
  • SOĞUKKUYU


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.