TIKLA ARA
KOYUL HİSAR Digiturk Bayileri

KOYUL HİSAR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KOYUL HİSAR ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk KOYUL HİSAR bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin KOYUL HİSAR ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgiye ulaşmak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamızdan yapabilirsiniz.

KOYUL HİSAR Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİJİ GRUP SİVAS PEKMEZ AYDEMİR 8/A SULARBAŞI Mah. MERKEZ / SİVAS / TÜRKİYE KOYULHİSARKOYUL HİSAR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KOYUL HİSAR DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KOYUL HİSAR Digiturk Kurulumu
- SİVAS Lig TV Satışı
- Digiturk SİVAS Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KOYUL HİSAR Fatura Ödeme Noktaları

 

KOYUL HİSAR ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. KOYUL HİSAR Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. KOYUL HİSAR Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. KOYUL HİSAR ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk SİVAS bayimiz mevcuttur. SİVAS bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.