TIKLA ARA
KURUCAŞİLE Digiturk Bayileri

KURUCAŞİLE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KURUCAŞİLE ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk KURUCAŞİLE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin KURUCAŞİLE ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

KURUCAŞİLE Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
SEÇKİN ELEKTRONİK KARAKAŞ ESKİ KONAK 28/B KEMER KÖPRÜ Mah. MERKEZ / BARTIN / TÜRKİYE KURUCAŞİLEKURUCAŞİLE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

KURUCAŞİLE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- KURUCAŞİLE Digiturk Kurulumu
- BARTIN beIN Sports Satışı
- Digiturk BARTIN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk KURUCAŞİLE Fatura Ödeme Noktaları

 

KURUCAŞİLE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. KURUCAŞİLE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. KURUCAŞİLE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BARTIN bayimiz mevcuttur. BARTIN bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

KURUCAŞİLE Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • KARGACAK
  • LİMAN
  • ÖMERLER
  • ŞİLE


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.