TIKLA ARA

Kanal D HD

Digiturk Kanal D HD

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından bir olan Kanal D HD'yi platformda 24. kanal numarasında sizleri bekliyor. Ulusal yayın yapan kanallarından biri olan Kanal D'de birbirinden kaliteli içerikler, diziler ve daha birçok içerik bulunmaktadır. Kanalı beIN Connect üzerinden de istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Kanal D HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No Yayın Süresi
24 24 Saat

Kanal D HD Detaylı Bilgi

Kanal D Programlarından Seçmeler

DİZİLER

Çocuklar Duymasın Komik ve duygusallığı harmanlayabilen bir dizi olan Çocuklar Duymasın tekrar ekranlara geldi. Muhafazakâr ve milliyetçi Haluk, modern ve ideal eşi Meltem. Hala aynı hal ve tavırlara sahip olan Haluk ve eşi Meltem arasında normal olan kredi kartı, telefon faturası gibi ufak tefek tartışmalar sürmektedir. Hayatın kendi meselelerini konu alan bu dizide komedi ön planda

Adı Efsane Yönetmen koltuğunda Devrim Yalçının olduğu D Yapım yapımcılığının üstlenmiş olduğu bu dizinin senaryosunu Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu ve Hilal Yıldız birlikte kaleme alıyor. Bu dizide her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği savaş anlatılıyor. Bir kaza sonrası basketbolluda bırakmak zorunda kalan baba kızlarının velayetini de kaybettikten sonra hayata güvenini yitirmiştir. Bakalım bu dizide bizleri neler bekliyor.

PROGRAMLAR

İrem Derici ile Eğlenmene Bak
19
Beyaz Show
Ben Bilmem Eşim Bilir3
Magazin D
Nurselle Evin Tadı
Evim Lokanta

İrem Derici İle Eğlenmene Bak : Sunuculuğunu ünlü şarkıcı İrem Derci’nin yaptığı bu yarışmada ünlü isimler 3'er kişilik gruplar halinde yarışıyorlar. Yarışacakları programda müzik ve eğlence hat safhada olacak. Herkesi birbirine hayran bırakan ünlüler ile eğlencesi yüksek dozlarda olan İrem Derici harika bir program ortaya çıkarıyor.

19 : Oyuncu Barış Kılıç'ın sunumundaki 19 programı tam 19 milyon para ödülü veriyor! Kanal D'nin sevilen, heyecanına doyulmaz programı size 19 soru 19 saniye sunuyor. Marjinal yarışma 19'u kaçırmayın.

Beyaz Show : Sunuculuğunu ekranların sevilen, tatlı, sempatik ismi Beyazıt Öztürk'ün yaptığı, yılların programı Beyaz Show durmaksızın, son sürat yayınını sürdürüyor. Bu programda en sevilen ünlü isimler konuk olmaya devam ediyor. Herkesi kendine hayran bırakan Beyazıt Öztürk sevecen tavırları ile Kanal D'nin sevilen programları arasında yer alıyor.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.