MAHMUDİYE Digiturk Bayileri

MAHMUDİYE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

MAHMUDİYE ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış firmalarını ve uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine inceleyebilirsiniz. Digiturk MAHMUDİYE bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik servislerinin MAHMUDİYE ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattından bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize iletebilirsiniz.

MAHMUDİYE Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
M&D GROUP- MURAT DEMİRÖZ TERSEL A 8 CUMHURİYE Mah. TEPEBAŞI / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE MAHMUDİYEMAHMUDİYE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

MAHMUDİYE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- MAHMUDİYE Digiturk Kurulumu
- ESKİŞEHİR beIN Sports Satışı
- Digiturk ESKİŞEHİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk MAHMUDİYE Fatura Ödeme Noktaları

 

MAHMUDİYE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. MAHMUDİYE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Temmuz - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. MAHMUDİYE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ESKİŞEHİR bayimiz mevcuttur. ESKİŞEHİR bayi listesi Temmuz itibariyle günceldir.

MAHMUDİYE Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ÇAL
  • IŞIKLAR
  • ORTA
  • YENİ

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

MAHMUDİYE ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: MAHMUDİYE beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.