MARMARA Digiturk Bayileri

MARMARA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

MARMARA bölgesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili yetkili teknik yardım hizmeti veren bayilerin listesini sorgulayabilirsiniz. Digiturk MARMARA bayileri, satış noktaları ve yetkili yetkili teknik yardımlerinin MARMARA bölgesi için hususi olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize bırakabilirsiniz.

MARMARA Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
MARMARA DİJİTAL BANDIRMA ATATÜRK 71 17 EYLÜL Mah. BANDIRMA / BALIKESİR / TÜRKİYE MARMARAMARMARA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

MARMARA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- MARMARA Digiturk Kurulumu
- BALIKESİR beIN Sports Satışı
- Digiturk BALIKESİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk MARMARA Fatura Ödeme Noktaları

 

MARMARA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. MARMARA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Ekim - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. MARMARA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BALIKESİR bayimiz mevcuttur. BALIKESİR bayi listesi Ekim itibariyle günceldir.

MARMARA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CUMHURİYET
  • CUMHURİYET
  • DENİZ
  • HÜRRİYET
  • MERKEZ
  • OKULLAR


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.