TIKLA ARA
MAZIDAĞI Digiturk Bayileri

MAZIDAĞI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

MAZIDAĞI ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk MAZIDAĞI bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin MAZIDAĞI ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sitemiz gerçekleştirebilirsiniz.

MAZIDAĞI Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
AVA DİGİTAL YAPSU 612 20C TEPEBAŞI Mah. KIZILTEPE / MARDİN / TÜRKİYE MAZIDAĞIMAZIDAĞI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

MAZIDAĞI DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- MAZIDAĞI Digiturk Kurulumu
- MARDİN Lig TV Satışı
- Digiturk MARDİN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk MAZIDAĞI Fatura Ödeme Noktaları

 

MAZIDAĞI ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. MAZIDAĞI Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. MAZIDAĞI Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. MAZIDAĞI ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk MARDİN bayimiz mevcuttur. MARDİN bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

MAZIDAĞI Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • GÜNDOĞAN
  • KARŞIYAKA
  • KAYALAR
  • POYRAZ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.