MECİDİYEKÖY Digiturk Bayileri

MECİDİYEKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

MECİDİYEKÖY ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine göz atabilirsiniz. Digiturk MECİDİYEKÖY bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik servislerinin MECİDİYEKÖY ilçesi için özel olarak uyguladığı indirimli Digiturk abonelik fırsatları ve beIN Sports kanalları hakkında bilgiyi 0(212) 986 08 38 numaralı müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilir ve abonelik başvurunuzu internet üzerinden web sayfamız aracılığı ile bize ulaştırabilirsiniz.

MECİDİYEKÖY Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ALP DİJİTAL MEDYA İLETİŞİM İSTANBUL MEHMETCİK B 42 FULYA Mah. ŞİŞLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE MECİDİYEKÖYMECİDİYEKÖY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

MECİDİYEKÖY DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- MECİDİYEKÖY Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL beIN Sports Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk MECİDİYEKÖY Fatura Ödeme Noktaları

 

MECİDİYEKÖY ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. MECİDİYEKÖY Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Şubat - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. MECİDİYEKÖY ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Şubat itibariyle günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

MECİDİYEKÖY ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: MECİDİYEKÖY beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.