TIKLA ARA
MECİDİYEKÖY Digiturk Bayileri

MECİDİYEKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

MECİDİYEKÖY ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk MECİDİYEKÖY bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin MECİDİYEKÖY ilçesi için özel olarak uyguladığı indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgiyi 0212 936 01 46 müşteri hizmetlerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu internet üzerinden web sayfamız aracılığı ile bize ulaştırabilirsiniz.

MECİDİYEKÖY Abonelik Başvurusu: 0212 936 01 46

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ALP DİJİTAL MEDYA İLETİŞİM İSTANBUL MEHMETCİK B 42 FULYA Mah. ŞİŞLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE MECİDİYEKÖYMECİDİYEKÖY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

MECİDİYEKÖY DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- MECİDİYEKÖY Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL Lig TV Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk MECİDİYEKÖY Fatura Ödeme Noktaları

 

MECİDİYEKÖY ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. MECİDİYEKÖY Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. MECİDİYEKÖY Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. MECİDİYEKÖY ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

MECİDİYEKÖY ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: MECİDİYEKÖY Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.