TIKLA ARA
MERİÇ Digiturk Bayileri

MERİÇ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

MERİÇ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk MERİÇ bayileri, satış merkezleri ve teknik servislerinin MERİÇ ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 numaralı müşteri yetkililerimizden bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

MERİÇ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk MERİÇ EDİRNE için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİTRAK EDİRNE-MURAT CANER ÇALILI ATLAR ÇEŞME 4A Z08 NİŞANCIPAŞA Mah. MERKEZ / EDİRNE / TÜRKİYE MERİÇMERİÇ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

MERİÇ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- MERİÇ Digiturk Kurulumu
- EDİRNE Lig TV Satışı
- Digiturk EDİRNE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk MERİÇ Fatura Ödeme Noktaları

 

MERİÇ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. MERİÇ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. MERİÇ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mart - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. MERİÇ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk EDİRNE bayimiz mevcuttur. EDİRNE bayi listesi Mart itibariye günceldir.

MERİÇ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • GAZİ
  • İZZET PAŞA
  • MERKEZ
  • ŞEHİT MEHMET AYDIN
  • B.DOĞANCA
  • K. DOĞANCA


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.