MERİÇ Digiturk Bayileri

MERİÇ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

MERİÇ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk MERİÇ bayileri, satış noktaları ve yetkili uzman teknik servislerinin MERİÇ ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızdan bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

MERİÇ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİTRAK EDİRNE-MURAT CANER ÇALILI ATLAR ÇEŞME 4A Z08 NİŞANCIPAŞA Mah. MERKEZ / EDİRNE / TÜRKİYE MERİÇMERİÇ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

MERİÇ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- MERİÇ Digiturk Kurulumu
- EDİRNE beIN Sports Satışı
- Digiturk EDİRNE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk MERİÇ Fatura Ödeme Noktaları

 

MERİÇ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. MERİÇ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Eylül - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. MERİÇ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk EDİRNE bayimiz mevcuttur. EDİRNE bayi listesi Eylül itibariyle günceldir.

MERİÇ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • GAZİ
  • İZZET PAŞA
  • MERKEZ
  • ŞEHİT MEHMET AYDIN
  • B.DOĞANCA
  • K. DOĞANCA


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.