TIKLA ARA
MERSİN MERKEZ Digiturk Bayileri

MERSİN MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

MERSİN MERKEZ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış firmalarını ve uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk MERSİN MERKEZ bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik servislerinin MERSİN MERKEZ ilçesi için sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattından bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize iletebilirsiniz.

MERSİN MERKEZ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk MERSİN MERKEZ İÇEL için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
MERSİN MEY TEKNİK İSTİKLAL 5204 MEHMET KURTOĞLU İŞ MERKEZİ 9/A CAMİ ŞERİF Mah. AKDENİZ / MERSİN / TÜRKİYE MERSİN MERKEZMERSİN MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

MERSİN MERKEZ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- MERSİN MERKEZ Digiturk Kurulumu
- İÇEL Lig TV Satışı
- Digiturk İÇEL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk MERSİN MERKEZ Fatura Ödeme Noktaları

 

MERSİN MERKEZ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. MERSİN MERKEZ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. MERSİN MERKEZ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Temmuz - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. MERSİN MERKEZ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İÇEL bayimiz mevcuttur. İÇEL bayi listesi Temmuz itibariye günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.