TIKLA ARA
MİHALIÇLIK Digiturk Bayileri

MİHALIÇLIK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

MİHALIÇLIK ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk MİHALIÇLIK bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik servislerinin MİHALIÇLIK ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

MİHALIÇLIK Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
M&D GROUP- MURAT DEMİRÖZ TERSEL A 8 CUMHURİYE Mah. TEPEBAŞI / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE MİHALIÇCIKMİHALIÇLIK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

MİHALIÇLIK DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- MİHALIÇLIK Digiturk Kurulumu
- ESKİŞEHİR beIN Sports Satışı
- Digiturk ESKİŞEHİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk MİHALIÇLIK Fatura Ödeme Noktaları

 

MİHALIÇLIK ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. MİHALIÇLIK Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. MİHALIÇLIK ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ESKİŞEHİR bayimiz mevcuttur. ESKİŞEHİR bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

MİHALIÇLIK ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: MİHALIÇLIK beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.