TIKLA ARA
MUCUR Digiturk Bayileri

MUCUR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

MUCUR ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk MUCUR bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin MUCUR ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

MUCUR Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÇÖZÜM ELEKTRONİK-ŞÜKRÜ POLAT ŞEHİR BEKİR KORKMAZ 19/C AHİEVRAN Mah. MERKEZ / KIRŞEHİR / TÜRKİYE MUCURMUCUR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

MUCUR DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- MUCUR Digiturk Kurulumu
- KIRŞEHİR Lig TV Satışı
- Digiturk KIRŞEHİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk MUCUR Fatura Ödeme Noktaları

 

MUCUR ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. MUCUR Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. MUCUR Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. MUCUR ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KIRŞEHİR bayimiz mevcuttur. KIRŞEHİR bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

MUCUR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ACIÖZ
  • HAMİDİYE
  • KARŞIYAKA
  • OSMANGAZİ
  • SOLAKLI
  • ŞATIROĞLU
  • YENİCE


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.