MUCUR Digiturk Bayileri

MUCUR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

MUCUR ilçesindeki Digiturk bayileri, satış noktaları ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz atabilirsiniz. Digiturk MUCUR bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin MUCUR ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve beIN Sports paketleri ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızdan arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

MUCUR Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÇÖZÜM ELEKTRONİK-ŞÜKRÜ POLAT ŞEHİR BEKİR KORKMAZ 19/C AHİEVRAN Mah. MERKEZ / KIRŞEHİR / TÜRKİYE MUCURMUCUR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

MUCUR DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- MUCUR Digiturk Kurulumu
- KIRŞEHİR beIN Sports Satışı
- Digiturk KIRŞEHİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk MUCUR Fatura Ödeme Noktaları

 

MUCUR ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. MUCUR Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Nisan - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. MUCUR ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KIRŞEHİR bayimiz mevcuttur. KIRŞEHİR bayi listesi Nisan itibariyle günceldir.

MUCUR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ACIÖZ
  • HAMİDİYE
  • KARŞIYAKA
  • OSMANGAZİ
  • SOLAKLI
  • ŞATIROĞLU
  • YENİCE


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.