TIKLA ARA

Ana Sayfa Digiturk Bayileri NİĞDE Bayileri NİĞDE MERKEZ Bayileri

NİĞDE MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

NİĞDE MERKEZ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk NİĞDE MERKEZ bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin NİĞDE MERKEZ ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik güncel kampanyaları ve Lig Tv paketleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattımızdan bizi ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sitemiz aracılığı ile yapabilirsiniz.

NİĞDE MERKEZ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk NİĞDE MERKEZ NİĞDE için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe Telefon
EGEHAN DİGİTAL-ZEYNEP TERLEMEZ PARK 5/B 350 EVLER Mah. MERKEZ / NEVŞEHİR / TÜRKİYE NİĞDE MERKEZ 0384 2137380
ÖREN ELEKTRONİK EMİN ERİŞİNİL 48/B ŞAHİNALİ Mah. MERKEZ / NİĞDE / TÜRKİYE NİĞDE MERKEZ 0388 2337670NİĞDE MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

NİĞDE MERKEZ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- NİĞDE MERKEZ Digiturk Kurulumu
- NİĞDE Lig TV Satışı
- Digiturk NİĞDE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk NİĞDE MERKEZ Fatura Ödeme Noktaları

 

NİĞDE MERKEZ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. NİĞDE MERKEZ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. NİĞDE MERKEZ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Ağustos - 2019 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. NİĞDE MERKEZ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk NİĞDE bayimiz mevcuttur. NİĞDE bayi listesi Ağustos itibariye günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
0(212) 942 33 98 Hemen Başvur